Projektowanie 3D

Skanowanie 3D

Wymyślanie i projektowanie nowych rozwiązań to, co kochamy najbardziej.

Dowiedz się więcej
01

Projektowanie 3D

Technologie przyrostowe eliminują większość dotychczasowych ograniczeń technologicznych. To sprawia, że możemy być jeszcze bardziej kreatywni w procesie projektowania tworząc zupełnie nowe rozwiązania zupełnie nowe rozwiązania. Nasz zespół pomoże Ci zamienić twoje pomysły w rzeczywistość.

Projektowanie 3D
02

Outsourcing projektowania 3D dla firm produkcyjnych

Masz pomysł na wprowadzenie usprawnień w Twoich procesach procesach produkcyjnych? W Cubic Inch od samego początku pracujemy blisko branży produkcyjnej. Dzięki partnerstwu z firmą. Unilogo mamy duże doświadczenie w projektowaniu części do linii produkcyjnych. Współpracując z fabrykami automotive potrzeby inżynierów i zaprojektowaliśmy wiele rozwiązań optymalizujących procesy. Zdajemy sobie sprawę, że w zakładach produkcyjnych przy natłoku bieżących obowiązków czasami brakuje czasu na wdrażanie usprawnień. Pomożem Wam szybciej zamienić Wasze pomysły na gotowe rozwiązania.

Outsourcing projektowania 3D dla firm produkcyjnych
03

Projektowanie nowych produktów

Masz pomysł na nowy produkt czy rozwiązanie?

Zespół Cubic Inch pomoże ci przejść przez cały proces tworzenia produktu. Pomożemy stworzyć koncepcję, rozwiążemy problemy technologiczne, stworzymy model 3D i dostarczymy funkcjonalny prototyp. W końcowej fazie możemy też wyprodukować serię prototypową, aby twoi potencjalni Klienci mogli przetestować produkt.

Dzięki dostępowi do technologii HP Multi Jet Fusion możemy szybko testować kolejne iteracje projektu i wdrażać kolejne poprawki. To zdecydowanie skraca czas wejścia produktu na rynek.

Projektowanie nowych produktów
04

Optymalizacja części pod technologię HPMulti jet Fusion

Chcesz żeby twoje części zrobione w technologiach addytywnych były tańsze w produkcji, bardziej wytrzymałe albo lżejsze? Projektowanie pod technologie przyrostowe daje zupełnie nowe możliwości i rządzi się swoimi prawami. Dzięki takim zabiegom jak wypełnienie “plastrem miodu” czy dodawanie tzw. filetów możemy sprawić, że finalna część będzie tańsza w produkcji i nadal będzie spełniała wszystkie założenia wytrzymałościowe. Pomagamy naszym klientom zoptymalizować geometrię części tak, aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje nam technologia druku 3D.

Optymalizacja części pod technologię HPMulti jet Fusion
05

Jak pracujemy?

  • Spójne
    założenia i koncepcja
  • Wizualizacja
    online
  • Projektowanie
    iteracyjne

Czarek Fijałkowski

Skanowanie 3D | Inżynieria odwrotna | Projektowanie

Cubic Inch - usługi druku 3D

Cubic Inch to przede wszystkim grupa zapalonych inżynierów którzy bardzo dobrze wiedzą że technologia druku 3D będzie grała pierwszoplanową rolę w czwartej rewolucji przemysłowej. Bardzo dobrze znamy możliwości technologii addytywnych i wiemy jak je wykorzystać tak aby mogły one przynieść jak największą wartość naszym klientom. Dzisiaj druk 3D to alternatywna technologia produkcji części w tworzyw sztucznych. Jej bardzo znaczącym plusem w porównaniu do technologii wtrysku jest to że nie druk 3D nie wymaga przygotowania żadnych narzędzi ani form do rozpoczęcia produkcji części. Tp sprawia że opłacalna jest jednostkowa produkcja części a zlecenia możemy realizować nawet w 3 dni robocze. Oprócz druku 3D oferujemy też inne usługi takie jak projektowanie 3D, skanowanie 3D, inżynieria odwrotna czy optymalizacja geometrii części. Nasz zespół inżynierów może kompleksowa pomóc w zaprojektowaniu gotowego produktu na podstawie koncepcji przedstawionej przez naszego Klienta. Zajmujemy się też modelowaniem 3D detali na podstawie dokumentacji technicznej czy rysunków odręcznych. Projektujemy i drukujemy 3D części do maszyn, obudowy do elektroniki, chwytaki do robotów, części formatowe, uchwyty i mocowania czy różnego rodzaju narzędzia produkcyjne. Oprócz projektowania 3D i modelowania 3D oferujemy też skanowanie 3D. Przy pomocy skanera 3D na światło strukturalne możemy w szybki i dokładny sposób odtworzyć model 3D części a następnie przy pomocy inżynierii odwrotnej możemy zrobić odtworzenie dokumentacji technicznej detalu. Ta usługa bardzo często sprawdza się kiedy nasi klienci chcą odtworzyć część z tworzywa sztucznego lub z metalu. Możemy odtworzyć nawet geometrię części która jest połamana lub powycierana.