Umów się na bezpłatną konsultację z inżynierem druku 3D i zamów próbne części

Druk 3D dla startup’ów

Pomagamy firmom w projektowaniu i produkcji innowacyjnych projektów hardware wykorzystując nowoczesną i przyjazną dla startupowego budżetu technologię druku 3D. Tworzymy zarówno funkcjonalne prototypy, jak i gotowe obudowy i części z tworzywa sztucznego.

  • Prototypy gotowe do testów już w 3 dni
  • Niskie koszty produkcji już od 1 sztuki
  • Wsparcie inżynierów druku 3D

Technologie addytywnych w produkcji nowatorskich urządzeń

Zalety wykorzystania druku 3D

Maksymalne skrócenie time-to-market

Wyprodukujemy dla Ciebie serię funkcjonalnych prototypów nawet w 3 dni robocze i umożliwimy szybkie wprowadzenie produktu na rynek.

Minimalne nakłady finansowe na start

Technologia HP Multi Jet Fusion nie wymaga żadnych początkowych nakładów inwestycyjnych, więc jest opłacalna nawet od 1 sztuki, co zapewnia firmom dużą elastyczność finansową.

Wsparcie inżynierów druku 3D

Nasi konstruktorzy i inżynierowie produkcji mogą od początku do końca zająć się procesem projektowania i wdrożenia urządzenia.

Klienci

Współpracujemy ze startupami w całej Polsce

mudita logo
fieldbee logo
braintree logo

Realizacje

Poznaj startupy, które skorzystały z naszego wsparcia

Zobacz, jakie urządzenia powstały z wykorzystaniem technologii druku 3D HP Multi Jet Fusion. 

Umów się na konsultację online

Zastanawiasz się nad wdrożeniem druku 3D w Twojej firmie? Dowiedz się, jakie masz możliwości i co możesz zyskać.

Opiekun Klienta, Cubic Inch​ - druk 3d
Magdalena Pietrasińska

Sales Enginneer

O nas

Dlaczego Cubic Inch

9 lat doświadczenia we wdrażaniu nowych urządzeń

Każdego roku pomagamy ponad 40 firmom w procesie wdrażania urządzeń. Dzielimy się doświadczeniem i sprawiamy, że proces wdrażania nowych produktów jest znacznie szybszy i mniej kosztowny. 

Pełne wsparcie od projektu do gotowego urządzenia

Nasz zespół projektantów, inżynierów i konstruktorów zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym kolejnym etapie wdrożenia produktu. Możemy wspomagać Twój zespół lub całkowicie zaopiekować się Twoim projektem.

Najlepsza technologia do produkcji krótkich serii

Technologia HP Multi Jet Fusion to najszybciej rozwijająca się technologia wytwarzania przyrostowego. Przy seriach do kilku tysięcy sztuk stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownej technologii wtrysku.

Baza wiedzy

Dowiedz się więcej o zastosowaniach druku 3D

“Mam pomysł na urządzenie, które zrewolucjonizuje branżę X, ale nie mam budżetu, żeby je wyprodukować.” Ten dość przygnębiający scenariusz zatrzymał…

Postęp druku 3D w ostatnich latach znacznie zwiększył zakres potencjalnych zastosowań tej technologii. Zaawansowane urządzenia, jak np. HP Multi Jet…

Przez wieki wynalazcy opracowywali genialne projekty urządzeń, które w ich epokach nie mogły być zrealizowane. Podobny scenariusz mógł spotkać QuinSpin,…
Druk 3D na dobre już zagościł w fabrykach – np. w produkcji części formatowych. Coraz częściej firmy korzystają z technologii…

FAQ

Nasi specjaliści odpowiadają na najczęściej zadawane pytania dotyczące wykorzystania technologii addytywnych przez startup’y.

Czy druk 3D jest tańszy od wtrysku?
Druk 3D jest tańszy od wtrysku, ale do pewnej ilości sztuk. Technologia wtrysku wymaga dużej inwestycji początkowej, więc przy krótszych seriach finalna cena za sztukę jest wysoka. W przypadku druku 3D nie ma żadnych kosztów początkowych.
Potrzebuje 100 sztuk obudów, aby przetestować swój produkt na pierwszych klientach. Czego potrzebuje do rozpoczęcia produkcji i ile czasu to zajmie?
Aby rozpocząć produkcję, potrzebujemy jedynie modelu 3D w formacie STL lub STP. Produkcja 100 sztuk obudów o przykładowych wymiarach gabarytowych 50 x 40 x 30 mm powinna zająć około 5-7 dni roboczych.
Czy dla każdej ilości sztuk czas realizacji wynosi 3 lub 5 dni roboczych?
Nie, ale zdecydowana większość naszych zamówień wychodzi od nas w 5 dni roboczych. Wszystko zależy od wymiarów i objętości części oraz aktualnego obłożenia naszych maszyn.

Dawka praktycznej wiedzy o druku 3D

Chcesz dostawać raz w miesiącu maila z inspirującymi zastosowaniami druku 3D z Twojej branży?