Umów się na bezpłatną konsultację z inżynierem druku 3D i zamów próbne części

Wsparcie wdrożeniowe

Pomagamy firmom szybko i efektywnie wdrażać nowe produkty hardware na rynek wykorzystując zaawansowaną technologię addytywną.

Umów się na 30-minutową konsultację z naszym inżynierem i sprawdź, jak możemy pomóc przy Twoim projekcie.

Nasze realizacje

Przykłady wdrożeń u naszych klientów

Sprawdź, jakie rezultaty daje naszym klientom ścisła współpraca wdrożeniowa z wykorzystaniem technologii Multi Jet Fusion.

Umów się na konsultację online

Zastanawiasz się nad wdrożeniem druku 3D w Twojej firmie? Dowiedz się, jakie masz możliwości i co możesz zyskać.

Opiekun Klienta, Cubic Inch​ - druk 3d
Magdalena Pietrasińska

Sales Enginneer

Baza wiedzy

Dzielimy się wiedzą o druku 3D

Rozwiązania procesowe i technologiczne związane z czwartą rewolucją przemysłową (Przemysł 4.0) mogą zapewnić olbrzymie korzyści firmom produkcyjnym. Najczęściej w tym…

Profesjonalne wykorzystanie druku 3D już dawno przestało ograniczać się do procesu prototypowania. Dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom, takim jak HP Multi…

Optymalizacja procesów to pojęcie, które już na stałe wprowadzone zostało do codziennego słownika menedżerów i inżynierów, niezależnie od wielkości firmy…

Druk 3D to jedna z kluczowych technologii w trwającej czwartej rewolucji przemysłowej (Przemysł 4.0). Zamiana tradycyjnych metod wytwarzania części na…

FAQ

Nasi specjaliści odpowiadają na najczęściej zadawane pytania z zakresu produkcji obudów do elektroniki za pomocą technologii addytywnych.

Mam w głowie wizje mojego produktu. Czego potrzebuje, żeby zacząć współpracę w Cubic Inch?
Nie wyznaczamy dolnej granicy, ale zaznaczamy, że im więcej otrzymamy informacji, tym szybciej będziemy mogli zamienić Twoją wizję na gotowy projekt, a następnie na fizyczne części. Pomocne będą wszelkiego rodzaju rysunki i inne szczegóły – np. w formie prezentacji. 
W czym lepszy jest druku 3D od technologii wtrysku i obróbki skrawaniem?
Kluczowe przewagi druku 3D to m.in. zerowy koszt początkowy i możliwość opłacalnego tworzenia części już od 1 szt. Inne zalety to swobodna możliwość projektowania i produkcji iteracyjnej, możliwość tworzenia dowolnych geometrii, a także szybki czas realizacji zamówień.
Chce wdrożyć druk 3D w swojej firmie. Od czego mam zacząć?
Osobom zapoznającym się z technologią proponujemy spotkanie online lub w firmie klienta w celu omówienia potencjalnych zastosowań druku 3D. Po takiej konsultacji możemy przedstawić potencjalne korzyści finansowe i procesowe, a także proces wdrożenia.

Dawka praktycznej wiedzy o druku 3D

Chcesz dostawać raz w miesiącu maila z inspirującymi zastosowaniami druku 3D z Twojej branży?