Doradztwo wdrożeniowe

Pomagamy firmom szybko i efektywnie wdrażać nowe produkty hardware na rynek wykorzystując zaawansowaną technologię addytywną.

Umów się na 30-minutową konsultację z naszym Specjalistą ds. Druku 3D i sprawdź, jak możemy pomóc przy Twoim projekcie.

Druk 3D - doradztwo wdrożeniowe

Wsparcie dla producentów hardware’u

Projekt 3D i szybkie prototypowanie

Stworzymy projekt od zera lub udoskonalimy istniejący i dostarczymy prototypy. 
Więcej o usłudze

Nasze realizacje

Przykłady wdrożeń u naszych klientów

Sprawdź, jakie rezultaty daje naszym klientom ścisła współpraca wdrożeniowa z wykorzystaniem technologii Multi Jet Fusion.

Umów się na spotkanie online

Wybierz termin z kalendarza

Podczas spotkania odpowiemy na Twoje pytania dotyczące druku 3D i zaplanujemy dalsze prace.

Baza wiedzy

Dzielimy się wiedzą o druku 3D

Druk 3D to jedna z kluczowych technologii w trwającej czwartej rewolucji przemysłowej (Przemysł 4.0). Zamiana tradycyjnych metod wytwarzania części na…

Postęp druku 3D w ostatnich latach znacznie zwiększył zakres potencjalnych zastosowań tej technologii. Zaawansowane urządzenia, jak np. HP Multi Jet…

Jak w 3 krokach zrealizować projekt hardware z wykorzystaniem druku 3D?Około 70% wszystkich projektów druku 3D, jakie realizujemy, to obudowy…

Druk 3D może mieć olbrzymi wpływ na nowoczesne procesy produkcyjne, co obserwujemy na co dzień przy współpracy z klientami. Dzięki…

FAQ

Nasi specjaliści odpowiadają na najczęściej zadawane pytania z zakresu produkcji obudów do elektroniki za pomocą technologii addytywnych.

Mam w głowie wizje mojego produktu. Czego potrzebuje, żeby zacząć współpracę w Cubic Inch?

Nie wyznaczamy dolnej granicy, ale zaznaczamy, że im więcej otrzymamy informacji, tym szybciej będziemy mogli zamienić Twoją wizję na gotowy projekt, a następnie na fizyczne części. Pomocne będą wszelkiego rodzaju rysunki i inne szczegóły – np. w formie prezentacji. 

W czym lepszy jest druku 3D od technologii wtrysku i obróbki skrawaniem?

Kluczowe przewagi druku 3D to m.in. zerowy koszt początkowy i możliwość opłacalnego tworzenia części już od 1 szt. Inne zalety to swobodna możliwość projektowania i produkcji iteracyjnej, możliwość tworzenia dowolnych geometrii, a także szybki czas realizacji zamówień.

Chce wdrożyć druk 3D w swojej firmie. Od czego mam zacząć?

Osobom zapoznającym się z technologią proponujemy spotkanie online lub w firmie klienta w celu omówienia potencjalnych zastosowań druku 3D. Po takiej konsultacji możemy przedstawić potencjalne korzyści finansowe i procesowe, a także proces wdrożenia.

Dawka praktycznej wiedzy o druku 3D

Chcesz dostawać raz w miesiącu maila z inspirującymi zastosowaniami druku 3D z Twojej branży?