O NAS

Cubic Inch to kreatywny zespół inżynierów, którzy mają pasję do tego co robią. Wiemy, że technologia druku 3D zmienia sposób myślenia na temat projektowania i wytwarzania. Dlatego nie skupiamy się na samej technologii tylko cały czas szukamy rozwiązań, które przyniosą jak największą wartość dla naszych Klientów.

Nasza droga została ukierunkowana dzięki współpracy z naszym kluczowym partnerem  – firmą Unilogo. Dzięki tej kolaboracji zdobyliśmy bezcenne doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu części do lini produkcyjnych w technologii druku 3D. Wykorzystując to doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania dla firm produkcyjnych.

Celem Cubic Inch jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych na technologii druku 3D i skanowaniu 3D wraz z pełnym merytorycznym wsparciem. Chcemy, aby nasi klienci mogli budować swoją przewagę konkurencyjną na bazie możliwości i korzyści jakie niosą ze sobą technologie 3D.  Żeby to osiągnąć cały czas rozwijamy się wdrażając nowe technologie i stale poszerzamy naszą wiedzę na ich temat.

Biuro:
Cubic Inch
Ul. Julianowska 45
05-500 Piaseczno

Dane firmy:
Cubic Inch Sp. z o.o.

ZMIANA ADRESU!
ul. Krasińskiego 16/117
01-581 Warszawa

NIP 525-258-80-01