PROJEKTOWANIE 3D

 • Części do maszyn i urządzeń

  Pomagamy przy wdrożeniu technologii druku 3D do łańcucha dostaw. Projektujemy części pod wytwarzanie przyrostowe tak, aby w pełni wykorzystać możliwości tej technologii. 

     • Optymalizujemy części pod względem masy i wytrzmałości
     • Dostosowujemy projekt do technologii druku 3D
     • Zmieniamy geometrie tak, by zmniejszyć koszty produkcji
 • Dedykowane rozwiązania

  Technologia druku 3D daje zupełnie nowe możliwości przy projektowaniu i wytwarzaniu rozwiązań pod konkretne wymagania funkcjonalne oraz wizualne. Projektujemy i wytwarzamy dedykowane narzędzia dla branży motoryzacyjnej, opakowaniowej, filmowej i innych.

JAK PROJEKTUJEMY

 • PROBLEM

  Najważniejszy etap procesu projektowania. Na tym etapie bardzo ważne jest aby prawidłowo zdefiniować problem, poznać założenia i wymagania naszego Klienta. Błąd na tym etapie może kosztować nas dużo cennego czasu.

 • Koncepcja

  Na tym etapie pozwalamy ponieść się naszej wyobraźni i kreatywności. Tworzymy zazwyczaj kilka koncepcji, z których na końcu wybieramy tą najlepszą.

 • Projekt

  Teraz schodzimy na ziemie.  Analizując wszystkie założenia początkowe zamieniamy koncepcję na projekt 3D. Istotnym elementem na tym etapie jest dobranie technologii w jakiej zostanie wykonany produkt końcowy.

 • Prototyp i testy

  Mając już gotowy projekt 3D wytwarzamy prototyp i robimy testy funkcjonalne, z których wyciągamy dokładne wnioski. Po tym etapie często się zdarza, że musimy wprowadzić zmiany w projekcie, a czasami nawet zmienić całą koncepcję.

 • Rozwiązanie

  Jesteśmy pewni swojego projektu i zaczynamy produkcję. Najczęściej korzystamy z naszych technologii druku 3D, jeżeli jednak założenia projektu na to nie pozwalają korzystamy z usług zaprzyjaźnionych firm produkcyjnych.

DLA KOGO PROJEKTUJEMY

 

Projektowanie 3D jest naszą pasją tak samo jak technologie wytwarzania przyrostowego. Od kilku lat budujemy nasze doświadczenie w ścisłej współpracy z firmą Unilogo projektując i drukując części do produkowanych przez nich linii produkcyjnych do obsługi opakowań. Jesteśmy zespołem inżynierów z kreatywnym i innowacyjnym podejściem do projektowania oraz wytwarzania. Z chęcią zamienimy twój pomysł w edytowalny model CAD oraz przygotujemy funkcjonalny prototyp.

Skontaktuj się z nami:

Biuro:
Cubic Inch
Ul. Julianowska 37
05-500 Piaseczno k. Warszawy

print@cubicinch.pl
+48 601 098 249

Dane firmy:
Cubic Inch Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 16/117
01-581 Warszawa
NIP 525-258-80-01