PROJEKTOWANIE 3D

 • Części do maszyn i urządzeń

  Pomagamy przy wdrożeniu technologii druku 3D do łańcucha dostaw. Projektujemy części pod wytwarzanie przyrostowe tak, aby w pełni wykorzystać możliwości tej technologii. 

     • Optymalizujemy części pod względem masy i wytrzmałości
     • Dostosowujemy projekt do technologii druku 3D
     • Zmieniamy geometrie tak, by zmniejszyć koszty produkcji
 • Dedykowane rozwiązania

  Technologia druku 3D daje zupełnie nowe możliwości przy projektowaniu i wytwarzaniu rozwiązań pod konkretne wymagania funkcjonalne oraz wizualne. Projektujemy i wytwarzamy dedykowane narzędzia dla branży motoryzacyjnej, opakowaniowej, filmowej i innych.

JAK PROJEKTUJEMY

 • PROBLEM

  Najważniejszy etap procesu projektowania. Na tym etapie bardzo ważne jest aby prawidłowo zdefiniować problem, poznać założenia i wymagania naszego Klienta. Błąd na tym etapie może kosztować nas dużo cennego czasu.

 • Koncepcja

  Na tym etapie pozwalamy ponieść się naszej wyobraźni i kreatywności. Tworzymy zazwyczaj kilka koncepcji, z których na końcu wybieramy tą najlepszą.

 • Projekt

  Teraz schodzimy na ziemie.  Analizując wszystkie założenia początkowe zamieniamy koncepcję na projekt 3D. Istotnym elementem na tym etapie jest dobranie technologii w jakiej zostanie wykonany produkt końcowy.

 • Prototyp i testy

  Mając już gotowy projekt 3D wytwarzamy prototyp i robimy testy funkcjonalne, z których wyciągamy dokładne wnioski. Po tym etapie często się zdarza, że musimy wprowadzić zmiany w projekcie, a czasami nawet zmienić całą koncepcję.

 • Rozwiązanie

  Jesteśmy pewni swojego projektu i zaczynamy produkcję. Najczęściej korzystamy z naszych technologii druku 3D, jeżeli jednak założenia projektu na to nie pozwalają korzystamy z usług zaprzyjaźnionych firm produkcyjnych.

DLA KOGO PROJEKTUJEMY

 

Projektowanie 3D jest naszą pasją tak samo jak technologie wytwarzania przyrostowego. Od kilku lat budujemy nasze doświadczenie w ścisłej współpracy z firmą Unilogo projektując i drukując części do produkowanych przez nich linii produkcyjnych do obsługi opakowań. Jesteśmy zespołem inżynierów z kreatywnym i innowacyjnym podejściem do projektowania oraz wytwarzania. Z chęcią zamienimy twój pomysł w edytowalny model CAD oraz przygotujemy funkcjonalny prototyp.

Skontaktuj się z nami:

Biuro:
Cubic Inch
Ul. Julianowska 37
05-500 Piaseczno k. Warszawy

print@cubicinch.pl
+48 601 098 249

Dane firmy:
Cubic Inch Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 16/117
01-581 Warszawa
NIP 525-258-80-01

Hey Maciej, we continue working on updating language settings for your widget. Because it consists of front end and back end parts you would need to update iframe code too. Please use the following one: """