fbpx

Uchwyty i mocowania

Dostarczamy dedykowane uchwyty i mocowania w rekordowo krótkim czasie i nakładach już od 1 szt!

szybka wycena

Dlaczego warto drukować uchwyty i mocowania?

.01

Linie produkcyjne, gospodarstwa domowe, kluby muzyczne, szatnie, bary, restauracje, warsztaty, samochody, wspinaczka górska… Dziesiątki, a nawet setki środowisk, niekiedy skrajnie różnych, ale w każdym z nich czasem trzeba coś umocować.Niezależnie, czy chodzi o specjalne pole odkładcze na dedykowany przyrząd na linii produkcyjnej, czy o spersonalizowany wieszak na słuchawki, albo uchwyt latarki do paska plecaka – druk 3D sprawia, że możemy przymocować cokolwiek chcemy, do czegokolwiek chcemy. A technologia HP Multi Jet Fusion sprawia, że mocowania wydrukowane w 3D są dodatkowo wytrzymałe i estetyczne.

.02

Idealne dopasowanie do elementu

Ludzkie dłonie są idealnym narzędziem chwytnym, ponieważ potrafią się doskonale dopasować do chwytanego obiektu. Gdyby tylko można było w prosty sposób tworzyć mechaniczne elementy dopasowane do detali chwytanych… A, chwila, przecież mamy druk 3D!W przypadku, gdy technologia wytwarzania nas nie ogranicza geometrycznie, możemy dosłownie stworzyć negatyw nawet najbardziej skomplikowanego detalu.Dzięki drukowi 3D nie będziesz musiał więcej korzystać z gotowych rozwiązań i dostosowywać do nich swojej produkcji. Teraz możesz w prosty sposób wytwarzać dowolnie skomplikowane części dopasowane do twoich potrzeb!Dedykowany uchwyt na przyrząd do mustrowania w podręcznym miejscu linii produkcyjnej, superlekki uchwyt telefonu dopasowany do kierownicy roweru szosowego to te normalniejsze projekty. Dedykowane mocowanie kija baseballowego na zagłówku fotela pasażera? Nasz dział projektowy nie boi się nietypowych zadań.Ty nam mówisz co i gdzie chcesz mieć zamontowane, a my jedynie spełniamy Twoją wizję w najlepszy możliwy sposób!

.03

Pełna personalizacja

Dopasowanie do elementu to jedno, a dopasowanie do naszych oczekiwań to druga kwestia. Jesteś perfekcjonistą i chcesz mieć wieszaki na płaszcze, które będą idealnie pasować designem do wystroju Twojego biura, mieszkania, albo knajpy, ale nigdzie nie możesz takich znaleźć? Druk 3D jest odpowiedzią na Twój problem.

.04

Szybka realizacja

Wiemy jak to jest gdy części są potrzebne na wczoraj, dlatego dbamy żeby docierały do naszych klientów w najkrótszym możliwym czasie. W trybie priorytetowym dostarczymy twoje części nawet w 3 dni!

.05

Pełne dopasowanie

Dzięki drukowi 3D nie będziesz musiał więcej korzystać z gotowych rozwiązań i dostosowywać do nich swojej produkcji. Teraz możesz w prosty sposób wytwarzać dowolnie skomplikowane części dopasowane do twoich potrzeb!

.06

Dowolne nakłady

Technologia druku 3D nie generuje kosztów początkowych, dzięki czemu możemy produkować części już od jednej sztuki!Zamawiając większa ilość części, każda z nich może być inna, a ty nie poniesiesz za to dodatkowych kosztów.

szybka wycena