fbpx

Narzędzia produkcyjne

Technologie przyrostowe rewolucjonizują proces projektowania i dostarczania narzędzi produkcyjnych. Brak ograniczeń projektowych sprawia, że możemy tworzyć lżejsze i bardziej ergonomiczne narzędzia, a łatwy proces produkcyjny pomaga w skróceniu cyklu projektowego. Zarówno w przypadku montażu ręcznego, jak i zautomatyzowanych procesów, narzędzia produkcyjne dostosowane do produktu, znacznie ułatwiają pracę. Precyzyjne narzędzia osadcze, makiety montażowe, chwytaki, zaciskarki, dysze, szablony, przymiary

szybka wycena
.01

Idealne dopasowanie

Druk 3D daje zupełnie nowe możliwości projektowe, a stopień skomplikowania nie ma wpływu na koszty produkcji. Nasz zespół doświadczonych inżynierów bardzo dobrze potrafi wykorzystać te możliwości tworząc ergonomiczne i funkcjonalne narzędzia produkcyjne. Nasza flagowa technologia druku 3D - Multi Jet Fusion, cechuje się praktycznie zerowymi ograniczeniami odnośnie geometrii. Zdjęcie z konstruktorów ograniczeń technologicznych nie tylko umożliwia osiągnięcie bardziej dopasowanych narzędzi, ale również dostarczenie projektu w krótszym czasie.

.02

Maksymalna optymalizacja procesów produkcyjnych

Często wydaje się, że proces jest tak łatwy, że nie da się go bardziej uprościć. To prawda, ale często wystarczy niewiele, aby go przyspieszyć lub poprawić jakość. Czasem stworzenie niestandardowego narzędzia, które zwiększy ergonomię pracy, może spowodować zwiększenie wydajności operatora. Wykonanie odpowiedniego szablonu do montażu produktów pozwala na uniknięcie błędów i redukcję wadliwie złożonych sztuk.

.03

Elastyczne wsparcie naszego działu konstruktorów

Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie. Możemy wykonać element według gotowego projektu, zoptymalizować projekt przed wydrukiem, lub wykonać projekt od podstaw – na podstawie rysunków, opisów, lub nawet odwiedzając linię produkcyjną w celu wywiadu środowiskowego.To ostatnie może być pomocne zwłaszcza, gdy klient nie jest do końca świadom możliwości druku 3D. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu oprzyrządowania, krótki spacer po hali produkcyjnej może zaowocować wieloma sugestiami innowacyjnych rozwiązań z naszej strony.

.04

Krótkie cykle projektowe

Technologia druku 3D HP Multi Jet Fusion, którą dysponujemy daje możliwość produkowania skomplikowanych części nawet z dnia na dzień. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdecydowanie przyspieszyć cykl iteracyjny i dostarczać gotowe rozwiązania szybciej niż w przypadku wykorzystania klasycznych metod wytwarzania.

.05

Produkcja just-on-time

Współczesne modele zarządzania produkcją skupiają się na minimalizacji buforów – jak najmniej magazynowania, jak najmniej nadprodukcji. Stosując druk 3D, możemy dostarczać potrzebne narzędzia produkcyjne w czasie rzeczywistym.Jeśli mamy gotowy model narzędzia w naszej bibliotece części, dzięki technologii druku 3D jesteśmy w stanie dostarczać kolejne zamówienia nawet w ciągu 3 dni roboczych. Pozwala to minimalizować konieczną przestrzeń oraz zamrażanie kapitału związanym ze zbędnym magazynowaniem zapasowego oprzyrządowania.

szybka wycena