fbpx

Jesteśmy ekspertami w dwóch dziedzinach - projektowaniu 3D i technologiach przyrostowych zwanych potocznie drukiem 3D. Od ponad 5 lat pracujemy z firmami produkcyjnymi z branży motoryzacyjnej i maszynowej. Połączenie wiedzy i doświadczenia w tych dziedzinach sprawia, że potrafimy tworzyć rozwiązania, które przynoszą naszym Klientom wymierne korzyści.

Technologia Multi Jet Fusion

Technologia wytwarzania przyrostowego stworzona przez firmę HP zrewolucjonizowała świat produkcji krótkoseryjnej. Zasada działania polega na spiekaniu proszków polimerowych przy pomocy światła UV. Przewagą MJF nad innymi technologiami addytywnymi jest bardzo duża wydajność procesu, wytrzymałość części oraz jakość powierzchni.  Multi Jet Fusion staje się bardzo poważną konkurencją dla technologii wtrysku przy krótkoseryjnej produkcji części z tworzyw sztucznych. Dzięki niej możemy wydrukować funkcjonalne części z poliamidu PA12 ciągu zaledwie trzech dni roboczych, nie ponosząc żadnych kosztów uruchomienia produkcji.

Dowiedz się więcej

Chwytaki do robotów

Wykorzystując pełny potencjał technologii przyrostowych, projektujemy i wytwarzamy chwytaki do robotów oraz linii procesowych do specjalnych zastosowań. To co nas wyróżnia, to możliwość tworzenia skomplikowanych geometrii, takich jak wbudowane kanały powietrzne, czy wypełnienie strukturą plastra miodu. Produkowane przez nas chwytaki charakteryzują się również doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi.

-Większe prędkości
-Kanały na powietrze
-Łatwe dopasowanie
-Kompleksowa realizacja

Narzędzia produkcyjne

Technologie przyrostowe rewolucjonizują proces tworzenia narzędzi produkcyjnych. Brak ograniczeń projektowych sprawia, że możemy tworzyć lżejsze i bardziej ergonomiczne narzędzia. Produkcję można uruchomić w każdej chwili, gdyż proces wytwarzania nie wymaga specjalnego przygotowania, a to pomaga w skróceniu cyklu projektowego. Dzięki technologii MJF, jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie wasze pomysły.

-Idealne dopasowanie
-Krótkie cykle projektowe
-Produkcja just-on-time

Części formatowe

Projektujemy, optymalizujemy i wytwarzamy części formatowe do linii produkcyjnych. Oferujemy elementy o dowolnym kształcie, perfekcyjnie dopasowane do wykonywanego zadania. Nasza przewaga w stosunku do formowania wtryskowego oraz obróbki skrawaniem jest krótszy czas oczekiwania oraz mniejszy koszt jednostkowy, ze względu na brak kosztów początkowych produkcji.

-Krótki czas realizacji
-Brak kosztów początkowych
-Odtwarzamy dokumentację techniczną
-Maksymalna funkcjonalność

Narzędzia do kontroli jakości

Pomagamy firmom produkcyjnym w usprawnieniu procesów kontroli jakości. Projektujemy funkcjonalne i ergonomiczne narzędzia oraz dostarczamy je w rekordowo krótkim czasie. Wytwarzane przez nas narzędzia cechują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Drukowane przestrzennie przyrządy są również bardziej konkurencyjne cenowo niż wytwarzane konwencjonalnie.

-Skomplikowane geometrie
-Pełne dopasowanie
-Skrócenie czasu dostawy
-Wsparcie projektowe

szybka wycena