Części do linii zakręcających, etykietujących i nalewających

Funkcjonalne części

“Technologia druku 3D pozwoliła nam na totalne uwolnienie naszej kreatywności. Możemy projektować części nie zważając na dotychczasowe ograniczenia tradycyjnych technologii wytwarzania. Przez to nasze maszyny są niepowtarzalne”

Tomasz NowackiPrezes firmy Unilogo
 • Klient

  Unilogo Robotics – Nasz kluczowy partner zajmujący się projektowaniem i produkcją dedykowanych urządzeń (nalewarek, zakręcarek, etykieciarek i kompletnych linii produkcyjnych) na indywidualne zamówienie klienta.

 • Problem

  Linie produkcyjne Unilogo są przystosowane do obsługi opakowań o bardzo zróżnicowanych kształtach. Duża część elementów formatowych maszyn musi być dopasowana do kształtu opakowania i są unikalne dla każdej maszyny.

 • Korzyści

  Użycie technologii druku 3D pozwoliło na skrócenie czasu wytwarzania elementów formatowych nawet do 24 h od zamówienia.

  W technologii druku 3D wytwarzanie detali o różnych kształtach w jednej serii nie wiążę się z dodatkowymi nakładami czasu ani kosztów. Dlatego możemy tworzyć elementy formatowe idealnie dopasowane do kształtu każdego opakowania.

  Projekty powstają na podstawie skanów 3D, więc nawet w przypadku złożonych kształtów są idealnie spasowane z kształtem opakowania.

  Druk 3D nie nakłada na nas żądnych ograniczeń co do geometrii części. Możemy zatem tworzyć detale, których wytworzenie w innych technologiach byłoby niemożliwe lub nie opłacalne.