fbpx

Usługi druku 3D Wrocław – Cubic Inch

Druk 3D w przemyśle rozwija się w zastraszającym tempie. Technologia przyrostowa osiągnęła stadium, w którym może już spokojnie konkurować takimi technologiami jak obróbka skrawaniem CNC czy formowanie wtryskowe. Kolejne duże firmy technologiczne znajdują swoje zastosowania druku 3D, które pomagają tworzyć lepsze produkty, przyspieszają procesy produkcyjne lub robią je bardziej efektywnymi. W Cubic Inch pomagamy firmom produkcyjnym we wdrożeniu technologii druku 3D od A do Z. Pomagamy w znalezieniu zastosowań druku 3D które są najbardziej opłacalne, pomagamy w optymalizacji projektu, żeby na koniec dostarczyć funkcjonalne części nawet w 2 dni robocze!

szybka wycena
.01

Wyceń swoje części online z Wrocławia

W Cubic Inch nie musisz czekać dniami na przygotowanie oferty na wydruk 3D Twoich części. Nasz system do wyceny online pozwala na wygenerowanie oferty samodzielnie w 3 minuty. W technologiach przyrostowych cena części jest wyliczana tylko na podstawie wymiernych parametrów takich jak rozmiary gabarytowe i objętość detalu. Dzięki temu oferta może zostać wygenerowana automatycznie. Modele 3D do druku najlepiej przygotować w formacie STL lub STL.

.02

Technologia HP Multi Jet Fusion

Technologia HP Multi Jet to obecnie najszybciej rozwijająca się technologia druku 3D. Dzieje się tak z dwóch głównych przyczyn. Po pierwsze części z tej technologii bardzo dobrze sprawdzają przy produkcji funkcjonalnych części. To ze względu na swoją wytrzymałość, jakość powierzchni oraz odpornośc chemiczną. Części z MJF bardzo dobrze sprawdzają się w wytwarzaniu części do maszyn, obudów czy różnego rodzaju narzędzi produkcyjnych. Po drugie system produkcyjny HP Multi Jet Fusion jest bardzo wydajny produkcyjnie. Dzięki rozdzieleniu drukarki i urządzenia do przygotowania produkcji i post-processingu możemy produkować więcej części przez to proponować naszym klientom krótsze czasy dostaw.

.03

Projektowanie 3D i usługi inżynieryjne

Aby w pełni wykorzystać potencjał technologii addytywnych trzeba projektować części pod tą technologię. Technologia druku 3D, a w szczególności technologie proszkowe eliminują prawie wszystkie dotychczasowe ograniczenia technologiczne w kwestii geometrii. Dodatkowym plusem jest to, że stopień skomplikowania geometrycznego nie ma wpływu na koszty produkcji. To wszystko sprawia że konstruktorzy mogą być dużo bardziej kreatywni w procesie projektowania i tworzą nowe rozwiązania, które przy tradycyjnych technologiach wytwarzania były za drogie w produkcji. Nasi inżynierowie i konstruktorzy mają bardzo duże doświadczenie w projektowaniu pod druk 3D i bardzo chętnie pomogą Państwu w optymalizacji Twoich projektów, a nawet mogę stworzyć je od zera.

.04

Skanowanie 3D i inżyniera odwrotna we Wrocławiu i okolicach

Bardzo często zdarza się, że brakuje aktualnej dokumentacji technicznej ani modelu 3D części. Wtedy z pomocą przychodzi technologia skanowania 3D i inżyniera odwrotna. Dzięki skanerowi na światło strukturalne możemy w łatwy i dokładny sposób stworzyć cyfrową chmurę punktów odzwierciedlającą fizyczny detal. Potem, dzięki oprogramowaniu do inżynierii odwrotnej możemy na podstawie tej chmury stworzyć parametryczny model CAD. Model ten jest w pełni edytowalny. Nasze usługi realizujemy dla klientów z Wrocławia i z całej Polski.

.05

Spotkanie wdrożeniowe - Wrocław i cały Dolny Śląsk

Z naszego doświadczenia z pracy z firmami produkcyjnymi wiemy, że bardzo dobrze sprawdzają się nasze wizyty u potencjalnych Klientów. Na miejscu możemy dużo szybciej znaleźć ciekawe zastosowania druku 3D, których inaczej byśmy nie odkryli. Przez nasze ręce przeszły już setki niepozornych zastosowań druku 3D, które oszczędziły dla naszych klientów w dużo kosztów. Bardzo chętnie wspólnie zastanowimy się jak wykorzystać druk 3D w Twojej firmie!

szybka wycena

CUBIC INCH o. Wrocław

Piłsudskiego 74/320,
50-020 Wrocław

+48 533 193 909