PRODUKUJEMY CZĘŚCI FORMATOWE NA ZAMÓWIENIE

Brak kosztów początkowych

Druk 3D nie wymaga zamrażania kapitału w oprzyrządowaniu do produkcji danego detalu. Do rozpoczęcie procesu wystarczy nam model 3D.

Krótki czas realizacji

Produkcję możemy rozpocząć od razu po otrzymaniu modelu części. Realizujemy zamówienia na krótkie serie nawet w 3 dni robocze.

Skomplikowane geometrie

Druk 3D pozwala na tworzenie części niewykonalnych przy pomocy konwencjonalnych metod, a cena wydruku zależy jedynie od jego wielkości.

Dowolne nakłady

Produkujemy części już od 1 sztuki, a nasza produkcja jest w pełni elastyczna. Każdy element danej serii może być inny.

Optymalizacja

Samo przeniesienie produkcji elementów formatowych z CNC na drukarkę 3D może obniżyć koszt produkcji i znacznie skrócić czas realizacji, jednak prawdziwy klucz do sukcesu tkwi w optymalizacji. Wprowadzenie niedużych zmian w projekcie może skutkować obniżeniem kosztu produkcji nawet o 50%.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i produkcji części formatowych do linii produkcyjnych naszego kluczowego partnera firmy Unilogo Robotics (maszyny nalewające, etykietujące, zakręcające).

Nasz zespół inżynierów chętnie pomoże również w optymalizacji twoich części. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Case Studies

Cześci do maszyn spawających tworzywa sztuczne

Cześci do maszyn spawających tworzywa sztuczne

Firma Worktech
Części do lini produkcyjnych

Części do lini produkcyjnych

Firma Unilogo
Wirniki do produkcji nawozów sztucznych

Wirniki do produkcji nawozów sztucznych

Firma Agrecol

Icon made by surang from www.flaticon.com