fbpx

Zobacz, jak technologie 3D pomogły naszym klientom

Poznaj historię zastosowań druku 3D

Obudowy do urządzeń elektronicznych dla Operon

Operon jako uzupełnienie swojej oferty chciał zaproponować nauczycielom małe urządzenie elektroniczne działające na bazie Raspberry Pi, które umożliwiało prezentowanie w łatwy sposób materiałów edukacyjnych. Urządzenie miało być produkowane w nakładzie kilkuset sztuk rocznie.

Więcej
Obudowy do urządzeń medycznych dla Berger & Kraft

Berger and Kraft to jeden z liderów innowacji w obszarze medycyny i chirurgii estetycznej. Korzystając z nowoczesnych metod, firma projektuje coraz bardziej efektywne i w pełni bezpieczne dla pacjentów urządzenia, które potem wykorzystuje w zaawansowanych zabiegach.

Więcej
Kratki wentylacyjne dla XO Boats

XO Boats potrzebował kratek wentylacyjnych o specyficznym kształcie i wymiarze. Problematyczny był kształt, ponieważ był “nierozformowlany”.

Więcej
Leje protezowe kończyny dolnej dla Proteo

Proteo to startup oferujący protezy uda i podudzia idealnie dopasowanych do potrzeb pacjenta. Kluczowym elementem protezy jest lej protezowy, który musi być idealnie dopasowany do kikuta pacjenta.

Więcej
Chwyt wspinaczkowy dla Red Bull Wyścig z windą

Firma Red Bull znany ze swoich szalonych pomysłów wymyślił dość nietypowy wyścig. Marcin Dzieński – mistrz świata i Europy we wspinaczce na czas ścigał się z… windą.

Więcej
Urządzenie do czyszczenia kolb ekspresów do kawy dla QuinSpin

Zobacz jak pomogliśmy firmie QuinSpin przejść cały proces od projektu po produkcję gotowego produktu. Wszystko dzięki technologii HP Multi Jet Fusion.

Więcej
Obudowy do czujników parkowania

Nasz klient potrzebował wyprodukować około 600 sztuk dedykowanych obudów, które pozwalały na zamocowanie czujników parkowania do zderzaka samochodu.

Więcej
Obudowy ochronne do transportu złącz kablowych

Produkcję niektórych wiązek utrudniało występowanie pewnych typów złącz, które były dość delikatne i czeto ulegały zniszczeniu podczas transportu. Potrzebne było rozwiązanie, które zabezpieczyłoby je przed uszkodzeniami.

Więcej